Co je dobré vědět a nad čím je dobré se zamyslet

Smích a přitažlivost

Smích a přitažlivost

Schopnost dokázat ženu rozesmát jedním z největších balících triků, ne-li vůbec tím největším. Drtivá většina žen by si nikdy nic nezačala s mužem, který ji nedokáže rozesmát. Muži si tento fakt velmi dobře uvědomují, a proto srší vtípky.

Představme si skupinku mužů a žen, kteří se navzájem baví. Který z mužů bude pro ženy nejpřitažlivější? Nebude to ten, který je nejlépe oblečený, nebudete to ten, který je nejvíce vypracovaný z posilovny, ale ten, který dokáže přítomné ženy rozesmát. Schopnost dokázat přítomné ženy rozesmát je hlavním znakem dominance.

Mezi smíchem, ženami a muži platí jednoduchá poučka. Nejpřitažlivější muž pro ženu je ten, který dokáže ženu rozesmát. Naopak, pro muže je nejpřitažlivější ta žena, která se nejvíce směje jeho vtipům. No není to kouzelné?

Problémem většiny mužů ve skupince je fakt, že dokážou ženy sice rozesmát, ale nedokážou se v dominantní pozici řečníka udržet delší dobu. Čím totiž ženy věnují pozornost jednomu muži, tím větší je snaha ostatních mužů převzít iniciativu. Nejeden svůdník se v této pozici potkal s pěstí jiného muže ze skupiny. To už je holt riziko povolání.

Proto je výhodné v případě, že jste pronikli do neznámé skupinky, soustředit svoji pozornost po několika úvodních tématech či vtípcích pouze na vyhlédnutou slečnu, kterou si posléze odvedete pod nějakou záminkou stranou. Tím snížíte pnutí uvnitř skupinky a dostanete se mnohem blíže k cíli. Během odvádění nezapomeňte dát ostatním najevo, že se k vám mohou kdykoli připojit. Omezí to případnou žárlivou reakci.

Smích a láska

Všímavému člověku neušla zvláštní věc z jeho okolí – když je spolu šťastný pár, žena z tohoto páru se směje i věcem, které řekl partner, i když nejsou vůbec vtipné. Je to tím zvláštním propojením mezi dvěma lidmi. Kdyby to samé, co řekl partner, řekl jiný muž ze skupiny, nikdo by se mu nesmál.

Smích v partnerském svazku je velmi důležitý – dává oběma partnerům najevo, že je jejich vztah stále šťastný. Když bychom analyzovali období před rozchodem partnerů, přišli bychom na to, že se posledních několik týdnů spolu smáli pouze velmi málo, ne-li vůbec. Smích je tedy skutečné pojítko mezi lidmi.

Naučte se rozesmívat

Ne každý člověk má vrozený smysl pro humor. Někdo se musí nejdříve naučit, jak být vtipný. Většinou k tomu stačí zkouknout několik seriálů (doporučuji How I Met Your Mother, ve kterém navíc můžete krásně analyzovat balící styl Barneyho), filmů a nalézt si několik historek. Více se tímto tématem zabývá článek „Smíchem do postele“.

Když budete umět ženu rozesmát, uvidíte, že se postupně mění i její chování k vám. Bude s vámi ráda flirtovat, bude se vás dotýkat. Znáte snad lepší přípravu na polibek?

(info:www.svadeni.cz) (Autor.RaShCZ)

Zobrazeno 2849×

Komentáře

Cink

:D:D patrně se ti daří mě balit pavle, páč já tady umírám smíchy, fakt:D:D

Pavi

Ano ...?, tak ty to víš ...?, necháme si to pro sebe jo? ...pač ja tady umírám taky smíchy ... tak dobrou noc a nech si zdát třeba o Lásce ...jako já ...

Zobrazit 2 komentáře »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona Nuvio